اگر بخواهید برای مدتی یک ماشین اجاره کنید چه برای یک روز باشد چه یک هفته یا بیشتر نکاتی هست که هنگام اجاره ماشین باید به انها توجه کنید و بدون امادگی اقدام نکنید تا بتوانید معامله خوبی با شرکت اجاره خودرو انجام دهید. در ادامه میتوانید نکات مهم اجاره خودرو را مطالعه کنید.

اجاره خودرو در اینسه

نکات مهم اجاره خودرو

نکات کاربردی اجاره ماشین

  • نوع خودرو اجاره ای

اولین نکته ای که باید به ان توجه کنید نوع نیاز شما به ماشین اجاره ایست. شما برای چه هدفی و چه کاری ماشین اجاره می کنید؟

برای مثال برای یک قرار کاری به یک خودرو لوکس نیاز دارید یا برای کار های روزمره درون شهری نیاز به یک خودرو سبک شهری دارید و یا اینکه برای چند روز سفر برون شهری ترجیح می دهید یک خودروی شاسی بلند افرود داشته باشید.ماشین ها با توجه به نیاز شما انواع مختلف و قیمت های متفاوتی دارند که می توانند راحتی و اسایش شما را براورده کنند.

  • خودرو با راننده یا بدون راننده

در برخی موارد شما برای سریع تر انجام دادن امور داخل شهر نیازمند خودرو با راننده هستید که با مهارت خود شما را سریع تر به مقصد برساند و یا اینکه یک خودرو بدون راننده می خواهید که مجبور نباشید از وسایل نقیله عمومی استفاده کنید.

  • قیمت خودرو

با توجه به بودجه خود و تعداد روزهایی که نیاز به اجاره ماشین دارید مناسب ترین خودرو را انتخاب کنید و سعی کنید به موسسه های مختلف سر بزنید و قیمت ها را مقایسه کنید یا از تخفیفات ویژه استفاده کنید معمولا موسسه ها یک سری تخفیفات به مشتری های خود ارائه می دهند.

  • بیمه خودرو

با نمایندگی بیمه خود تماس بگیرید و بپرسید آیا بیمه خودرو شخصی خودتان، ماشین اجاره‌ای را پوشش می‌دهد ؟ هیچ وقت فرض را بر حدس و گمان نگذارید. چون اگر بیمه خودتان، ماشین اجاره‌ای را پوشش ندهد، باید حتما با خود موسسه اجاره خودرو هماهنگ کنید.

  • بررسی قبل از اجاره ماشین

قبل از اینکه قرارداد ببندید حتما همه جزئیات ماشین را چک کنید و هر گونه آسیب احتمالی را به موسسه اطلاع دهید. باک بنزین را چک کنید و اگر قرار است خودرو را با باک پر تحویل دهید حتما قبل از تحویل خودرو به پمپ بنزین بروید تا موسسه هزینه ای اضافه ای از شما نگیرد.

  • محدودیت عبور از مرز های بین المللی

اگر قصد خروج از کشور با خودرو اجاره ای دارید حتما شرایط را با شرکت چک کنید و تایید کتبی دریافت کنید چرا که بعضی ها اجازه خروج خودرو های خود را از کشور نمی دهند و این امر ممکن است برای شما مشکل ساز شود.

اجاره خودرو در اینسه

امیدواریم از نکات مهم اجاره ماشین استفاده کرده باشید ،با اینسه میتوانید به اجاره ماشین با شرایط ویژه بپردازید و خودرو های لوکس و بدون عیب و ایراد را اجاره کنید.

زندگی لوکس را با اینسه تجربه کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *