برای خودرو کیا اپتیما، طبق تحقیقاتی که نشان میدهد تقریبا همه مردم به دنبال خودروهایی با اتاقک های بزرگ هستند. طی چند سال اخیر بیشتر خودرو ها فروخته شده دارای این ویژگی بودند پس سهم بزرگی از بازار را گرفته اند. شما برای اجاره خودرو با این شرایط میتوانید از خدمات شرکت اینسه استفاده کنید. در ادامه میتوانید به بررسی خودرو کیا اپتیما بپردازید با ما همراه باشید.

اجاره خودرو در اینسه

بررسی خودرو کیا اپتیما

خودرو اپتیما دارای ظاهری منحصر به فرد و خاص میباشد در این مدل چراغ ها و سپر ها جلوه خاصی پیدا کرده است و چراغ ها عقب در سایز بزرگتری طراحی شده است و تکنولوژی LED در چراغ ها استفاده شده است. در ماشین های قدیمی دکمه های زیاد هیچ مزیتی برای خودرو نداشته در خودرو کیا اپتیما این اصول رعایت شده است و مردم علاقه زیادی نسبت به آن نشان داده اند. به همین منظور شرکت کیا خودرو را با دکمه های کمتر و بدنه را با ۵۰ درصد فولاد بیشتر و مقاومت بسیار بالا به نسبت قبل ساخته شده است.

امکانات خودرو کیا اپتما

صندوق عقب این خودرو از ویژگی های ایمنی و قابل دسترس برخوردار است. مانیتور موجود در خودرو به منظور کمک به راننده جهت رانندگی بین خطوط، مشاهده و کنترل اطراف و … میباشد همچنین خودرو دارای ترمز اتوماتیک، زنگ هشدار برای ترافیک و کنتر کامل بر نقاط کور را دار میباشد.

طراحی این خودرو همانند قبل دارای یک اتاقک شیک و فضای وسیع میباشد که بسیار مورد پسند مردم است و در مدل جدید تر فضا داخل شیک تر و راحت میباشد و از پلاستیک های جامد و ارزان در نقاطی از خودرو که دیده میشوند استفاده نشده است تا ظاهر خودرو شیک تر و با کیفیت تر باشد.

تعداد دکمه های استفاده شده در خودرو بسیار کم است و سیستم گرماشی و سرمایشی آن از انعطاف خاصی برخوردار است. درب ها و داشبورد خودرو به گونه ای طراحی شده است که شما را ترغیب میکند حتی برای یک بار هم که شده سوار این خودرو شوید. سیستم نمایشگر لمسی آن به خوبی کار میکند و اشکالات نرم افزاری ندارد و از یک ردیاب ماهواه ای و استاندارد در خودرو استفاده شده است.

صندلی های موجود در خودرو که جنس آن ها چرم یا پارچه ای میباشد بسیار نرم و راحت هستند به طوری که در سفر های چند ساعته اصلا احساس خستگی نمیکنید چرا که طبق استاندارد های جهانی ساخته شده اند. سرنشینان صندلی عقب نگران تنگی جا نباشند چرا که این خودرو دارای فضای وسیعی میباشد که راحتی را برای شما به ارمغان آورده است.

ویژگی های خودرو کیا اپتیما

کشور سازنده این خودرو کره جنوبی میباشد. موتور خودرو دارای ۴ سیلندر ۱۶ سوپاپه و حجم موتور دارای ۲۳۵۹ میباشد حداکثر قدرت آن ۱۷۷ اسب بخار در ۶۰۰۰ دور دقیقه است. جعبه دنده دارای ۶ دنده اتوماتیک مدل ترونیک میباشد. از لحاظ مصرف سوخت طبق استاندارد های جهانی طراحی شده و مقرون به صرفه میباشد و دارای استاندارد یورو ۵ میباشد.

از دیگر ویژگی های این خودرو

  • کیسه هوا، که برای سرنشینان جلو و عقب موجود است و دارای کیسه هوا جانبی میباشد که امنیت کامل را برای سرنشینان خودرو در حوادث احتمالی فراهم میکند.
  • سیستم صوتی، قابلیت های پخش سیستم صوتی MP3 و CD میباشد دارای ورودی های USB و AUX است و اسپیکر ها به قدرت ۵۰۰ وات میباشد.
  • از دیگر ویژگی های این خودرو محبوب، برای استفاده کمتر از مصرف سوخت میتوانید از حالت EcoMinder استفاده کنید. سیستم نشان دهنده باد چرخ ها، تعویض دنده از پشت فرمان، روشن شدن خودرکار چراغ ها، روشن شدن خودرو بدون کلید، دارای دوربین عقب، فرمان دارای پوشش چرمی، آینه های الکترونیکی به همراه قطب نما، سقف پانوراما، تهویه های جداگانه و مناسب برای سرنشینان.

در این مقاله سعی کردیم که به بررسی خودرو کیا اپتیما به همراه ویژگی های کلیدی ان بپردازیم امیدواریم که اگاهی شما را برای این خودرو بالا برده باشیم. شما میتوانید برای اجاره خودرو کیا اپتیما در سایت اینسه به راحتی اقدام کنید و خودرو را برای هر مدت زمانی که میخواهید اجاره کنید.

با اینسه زندگی لوکس را تجربه کنبد.