امروزه خودروهای تشریفاتی برای نمایش دادن قدرت سران و دولتمردان کشورها در برابر یکدیگر به کار می روند. در این مقاله میخواهیم درباره اجاره خودرو های تشریفاتی و کاربرد های آن شما را آگاه کنیم پس با ما در این مقاله همراه باشید.

اجاره خودرو در اینسه

اجاره خودرو تشریفاتی

اجاره خودرو تشریفاتی

سران کشورهایی که دارای صنعت خودروسازی هستند، عمدتا از خودروهای ساخت کشور خود برای تشریفات یا رفت و آمدهای شخصی استفاده می کنند، اما در مورد کشورهایی که در این صنعت ضعیف هستند، وضعیت به گونه ای دیگر است.

رنو تلیسمان و سفران خودروهایی شناخته می شوند که این روزها در ایران به عنوان خودروهای مراسم های مهم از ان ها استفاده می شود. تلیسمان در بعضی کشورها به عنوان خودرویی تشریفاتی و مجلل استفاده می شوند. سری اینیشیال این خودرو به عنوان یک خودرو تشریفانی مناسب در اکثر بازارهای رنو شناخته می شود. همچنین دولتمردان کشورمان معمولا از خودروهای قدیمی اروپایی از انواع پژو و مرسدس بنز گرفته تا ب ام و های سری پنج و سری هفت استفاده می کنند اما جای خالی یک خودرو تشریفاتی ایرانی در کشوری که خود را مدعی قدرت اول خودروسازی خاورمیانه می داند، خالی به نظر می رسد.

صنعت خودروسازان ایرانی دست کم یکبار به فکر ساخت خودروهای ویژه لیموزین و تشریفاتی افتاده است، ساخت نمونه شش درب از پژو ۴۰۵ در حدود ۱۵ سال قبل انجام شد و تعداد محدودی از این خودروها هنوز هم در خیابان ها دیده می شوند.
گام بعدی ساخت نمونه کشیده بر مبنای سمند به اسم سمند سریر بود که ظاهرا این خودرو نیز هیچ گاه برای مقاصد تشریفاتی مورد استفاده قرار نگرفت.

اما خودروهای تشریفاتی فقط مختص سیاستمدارن نیست گاهی شرکت های مهم مهمانان ویژه ای از سایر کشور ها دارند که لازم است برای جابجایی انها از اجاره خودروهای تشریفاتی استفاده کنند در چنین شرایطی این اشخاص یا سازمانها می توانند از شرکت های اجاره خودرو یک خودرو لوکس و مدل بالا با راننده یا بدون راننده به صورت روزانه یا ساعتی یا حتی ماهیانه اجاره کنند تا بتوانند تشریفات خود را آبرومندانه برگزار کنند.
شما میتوانید در سایت اینسه به اجاره خودرو های تشریفاتی بپردازید و با خیال راحت به جلسه های کاری و سایر کار های خود بپردازید. همکاران ما ۲۴ ساعته در کنار شما هستند تا بتوانید تجربه خوبی را با مجموعه اینسه داشته باشید.

با اینسه زندگی لوکس را تجربه کنید.