آشنایی با شرکت اجاره خودرو اینسه

اجاره خودرو اینسه بر اساس فلسفه ارائه خدمات لوکس به مشتری در سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را آغاز نمود. این اصل بنیادی بر اساس یک برنامه آموزشی به تمام پرسنل آموزش داده می شود.

در این موسسه تمرکز ما بر روی خدمات ارائه شده با استفاده از ناوگان با کیفیت و به روز می باشد.شاید شما در فکر برنامه ریزی ساخت یک تعطیلات رویایی برای خانواده خود هستید و یا به دلیل نوع بیزینس خود در حال حاضر نیاز به یک خودرو لوکس دارید، ما در اینسه با سرویس های لوکس اجاره خودرو خود در کنار شما هستیم. با توجه به فلسفه اینسه که تمرکز آن بر روی ارائه خدمات لوکس به مشتریان می باشد خدماتی مانند ارائه صندلی کودک بر روی برخی از خودروها جهت رفاه و ایمنی فرزند خردسال شما، ارائه زنجیر چرخ برای فصول سرما جهت حفظ ایمنی و سلامت شما و سایر خدمات لوکس به مشتریان ارائه داده می شود. تمامی خدمات مربوط به تعویض روغن و شستشو و سایر خدمات قبل از ارائه توسط پرسنل انجام شده و خودرو سپس به شما تحویل داده می شود، برای تحویل گرفتن خودرو نگران ترافیک نباشید، خودرو توسط پرسنل آموزش دیده در محلی که مورد نظر شماست به شما تحویل داده خواهد شد.

در تمام مدتی که خودرو در اختیار شما می باشد پرسنل ما به صورت ۲۴ ساعته در کنار شما هستند، اگر خودرو برای چندین ماه در اختیار شما می باشد نیازی نیست که نگران تعویض روغن و یا خرابی قطعات مصرفی آن باشید تنها کافی است با شرکت تماس گرفته، پرسنل ما نسبت به انجام تمام امور ظرف چند ساعت اقدام نموده و مجدد خودرو را در اختیار شما قرار می دهند، اگر مدت زمان این فرآیند بیشتر از یک روز باشد نگران نباشید ما یک خودرو دیگر تا زمان اتمام فرآیند در اختیار شما قرار خواهیم داد. تمام تلاش ما در اینسه فراهم آوردن شرایط زندگی بهتر برای شماست، هفت روز هفته به صورت ۲۴ ساعته ما در کنار شماهستیم.

با خدمات ما لوکس زندگی کنید.